reklama

Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 – Kto dostał się do Sejmu i Senatu Prabuty

Małgorzata Wójcik-Nowacka
Małgorzata Wójcik-Nowacka
Zaktualizowano 
Karol Rycio
Wybory do Parlamentu w Prabutach, podobnie jak w każdej miejscowości w Polsce, to sprawdzian demokracji. Czy mieszkańcy Prabut podczas wyborów parlamentarnych 2019 skorzystali ze swojego prawa głosu? Jakie sa wyniki wyborów parlamentarnych w Prabutach? Kto dostał się do Sejmu z okręgu nr 25, a kto wybrał do Senatu z okręgu nr 67? Sprawdź, czy na liście przyszłych posłów i senatorów są twoi kandydaci.

Wyniki wyborów do Sejmu dla miasta Prabuty

Lista kandydatów w wyborach do Sejmu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 25.

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. Kobylarz Andrzej Sławomir ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 463
  • Procent głosów oddanych na listę: 23,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,41%
  • Miejsce zamieszkania: Domachowo
  • Zawód: parlamentarzysta

2. Trawicki Krzysztof Gabriel ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 310
  • Procent głosów oddanych na listę: 17,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1%
  • Miejsce zamieszkania: Bytonia
  • Zawód: lekarz weterynarii

3. Pawłowska Maria Urszula ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 774
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,52%
  • Miejsce zamieszkania: Mikoszewo
  • Zawód: prawnik

4. Kucharek Adam Antoni ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 199
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Tczew
  • Zawód: przedsiębiorca

5. Kaczyński Leszek Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 057
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Rościszewo
  • Zawód: rolnik

6. Sarnowski Wojciech Ireneusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 400
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Mały Bukowiec
  • Zawód: inżynier produkcji

7. Biernacki Paweł Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 227
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Miastko
  • Zawód: nauczyciel

8. Cymerys Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 646
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,07%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Postolin
  • Zawód: inżynier rolnik

9. Tusk Lucyna Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 022
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Straszyn
  • Zawód: sprzedawca

10. Nowak Bartosz Kazimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 035
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Stogi
  • Zawód: rolnik

11. Daszkiewicz Maria Jolanta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 830
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Starogard Gdański
  • Zawód: ekolog

12. Kłos Małgorzata Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 991
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Sopot
  • Zawód: księgowa

13. Weroniecki Bartosz Szymon ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 992
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Pelplin
  • Zawód: inżynier leśnik

14. Grahn Marianna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 228
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Sopot
  • Zawód: ekonomista

15. Michalak Leszek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 374
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Pruszcz Gdański
  • Zawód: mistrz cukiernictwa

16. Kamiński Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 644
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: przedsiębiorca

17. Dombrowska-Grubba Beata Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 571
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: ekonomista

18. Hołubowski Bartosz Rafał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 237
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: student turystyki

19. Rybakowska Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 336
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: przedsiębiorca

20. Młot Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 545
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: prawnik

21. Paszek Krystyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 447
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Grabowo
  • Zawód: rolnik

22. Dąbek-Stobierska Janina Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 211
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Koszwały
  • Zawód: nauczyciel

23. Grajoszek Zbigniew Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 226
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Wocławy
  • Zawód: inżynier rolnik

24. Dorniak Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 438
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,27%
  • Miejsce zamieszkania: Żukowo
  • Zawód: inżynier środowiska

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Sellin Jarosław Daniel ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 29 834
  • Procent głosów oddanych na listę: 17,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 5,64%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: parlamentarzysta

2. Płażyński Kacper Maciej ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 89 384
  • Procent głosów oddanych na listę: 52,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 16,9%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: adwokat

3. Żebrowski Arwid Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 304
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,38%
  • Miejsce zamieszkania: Kaniczki
  • Zawód: audytor

4. Kilian Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 110
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,34%
  • Miejsce zamieszkania: Starogard Gdański
  • Zawód: parlamentarzysta

5. Cymański Tadeusz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 8 019
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,52%
  • Miejsce zamieszkania: Malbork
  • Zawód: parlamentarzysta

6. Smoliński Kazimierz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 10 993
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,08%
  • Miejsce zamieszkania: Tczew
  • Zawód: adwokat

7. Rabenda Karol Kazimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 647
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,97%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,31%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: historyk

8. Celmer Sylwia Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 755
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,33%
  • Miejsce zamieszkania: Michorowo
  • Zawód: starosta

9. Koralewski Kazimierz Marian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 739
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: kierownik projektu

10. Rakowski Tomasz Jędrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 990
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,58%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: przedsiębiorca

11. Petkowski Paweł Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 532
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Sopot
  • Zawód: socjolog

12. Kempa Anna Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 834
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,35%
  • Miejsce zamieszkania: Trąbki Wielkie
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

13. Sulewska Katarzyna Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 927
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,55%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: prawnik

14. Wieczorek Jan Antoni ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 535
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Miłoradz
  • Zawód: urzędnik państwowy

15. Górniak Sonia Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 760
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: ekonomista

16. Wittner Marcin Daniel ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 606
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Rusocin
  • Zawód: politolog

17. Stolc Grażyna Jadwiga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 660
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Pączewo
  • Zawód: nauczyciel

18. Cabaj Joanna Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 388
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: nauczyciel

19. Jasiński Mirosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 416
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Malbork
  • Zawód: nauczyciel religii

20. Wańczyk-Kulpińska Katarzyna Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 298
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Rajkowy
  • Zawód: specjalista do spraw organizacji i rozwoju sprzedaży

21. Brożek Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 005
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Pruszcz Gdański
  • Zawód: ekonomista

22. Imianowska Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 370
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: kierownik domu kultury

23. Stankiewicz Filip Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 504
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: muzealnik

24. Raczak Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 143
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,41%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: lekarz-specjalista kardiologii

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. Maciejewska Beata Monika ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 23 319
  • Procent głosów oddanych na listę: 32,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,41%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: edukatorka

2. Banach Jolanta Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 22 485
  • Procent głosów oddanych na listę: 31,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,25%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: nauczyciel

3. Kowalczuk Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 873
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,54%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: psycholog

4. Śnieg Andrzej Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 211
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,8%
  • Miejsce zamieszkania: Pastwa
  • Zawód: inżynier rolnictwa

5. Piękoś Michał Rafał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 578
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,49%
  • Miejsce zamieszkania: Sopot
  • Zawód: specjalista bankowości

6. Ochocka Iwona ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 885
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,05%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,55%
  • Miejsce zamieszkania: Knybawa
  • Zawód: przedsiębiorczyni

7. Strojny Olga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 026
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,38%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: inżynier budowy mostów

8. Gwoźdź Edward Rajmund ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 468
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: inżynier budownictwa okrętowego maszyny i siłownie okrętowe

9. Hryniewski Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 739
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: programista aplikacji

10. Nowak Karolina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 466
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,28%
  • Miejsce zamieszkania: Nowa Wioska
  • Zawód: spedytor

11. Król Judyta Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 990
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Pruszcz Gdański
  • Zawód: pedagog

12. Pacek Igor ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 543
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Luzino
  • Zawód: student

13. Hoderny Adam Ryszard ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 917
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Malbork
  • Zawód: emerytowany oficer sił zbrojnych

14. Grekulak Ksenia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 512
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Sztum
  • Zawód: fizjoterapeutka

15. Kłos Wojciech Jakub ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 529
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: programista aplikacji

16. Cygan Mirosław Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 429
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: nauczyciel - trener

17. Stażewska Anna Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 462
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,65%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: analityk baz danych

18. Wadlewska Lucyna Beata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 241
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Pruszcz Gdański
  • Zawód: dyrektor handlowy

19. Bylica Bartosz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 266
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Rotmanka
  • Zawód: specjalista do spraw marketingu i handlu

20. Markiewicz Dorota Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 455
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Pruszcz Gdański
  • Zawód: magazynier

21. Wichert Marcin Krystian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 466
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,65%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Starogard Gdański
  • Zawód: technik administracji

22. Żochowska Anna Kazimiera ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 502
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: adwokat

23. Szkudlarek Joanna Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 932
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: filozof

24. Koperski Romuald Wincenty ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 942
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: muzyk

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. Urbaniak Michał Piotr ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 14 918
  • Procent głosów oddanych na listę: 39,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,82%
  • Miejsce zamieszkania: Mosty
  • Zawód: przedsiębiorca

2. Pruś Sylwester Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 126
  • Procent głosów oddanych na listę: 16,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,16%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: fizyk

3. Mojzesowicz Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 661
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Gogolinek
  • Zawód: rolnik

4. Zaborowski Arkadiusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 412
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,27%
  • Miejsce zamieszkania: Skarszewy
  • Zawód: technik rolnik

5. Welka Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 843
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: inżynier elektryk

6. Ochał Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 234
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Prabuty
  • Zawód: technik ochrony mienia

7. Wysokińska Monika Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 168
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Ustka
  • Zawód: rolnik

8. Rabęda Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 827
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: logistyk

9. Czarnecka Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 384
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Juszkowo
  • Zawód: przedsiębiorca

10. Pawełczak Barnaba Bogusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 294
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Sopot
  • Zawód: dyrektor operacyjny

11. Paprocka Małgorzata Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 382
  • Procent głosów oddanych na listę: 1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: aktorka

12. Piasecka Dorota Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 451
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Sopot
  • Zawód: architekt

13. Paszko Dagmara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 548
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: urzędnik

14. Labuda Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 745
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,95%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Amalka
  • Zawód: technik ekonomista

15. Seredyński Konrad Bartłomiej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 365
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Drzewina
  • Zawód: technik elektronik

16. Brodnicka Kamila Kinga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 294
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: specjalista w dziale zakupów

17. Falińska Urszula ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 175
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: emeryt

18. Landowska Agnieszka Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 289
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Rumia
  • Zawód: muzealnik

19. Szablewska Joanna Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 231
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Rumianek
  • Zawód: grafik komputerowy

20. Wilk Piotr Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 008
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,38%
  • Miejsce zamieszkania: Starogard Gdański
  • Zawód: specjalista kontroli jakości

21. Adamowicz Emilia Regina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 294
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: pedagog

22. Chojnacka Izabela Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 528
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: pracownik socjalny

23. Stępkowski Adrian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 489
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: inżynier ds. projektowania oprogramowania

24. Krzywkowski Marcin Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 487
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,9%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,28%
  • Miejsce zamieszkania: Tczew
  • Zawód: naukowiec

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. Neumann Sławomir Arkadiusz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 25 202
  • Procent głosów oddanych na listę: 11,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,77%
  • Miejsce zamieszkania: Rokocin
  • Zawód: ekonomista

2. Wałęsa Jarosław Leszek ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 61 805
  • Procent głosów oddanych na listę: 28,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 11,69%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: politolog

3. Pomaska Agnieszka Dominika ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 39 103
  • Procent głosów oddanych na listę: 17,9%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 7,39%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: politolog

4. Adamowicz Piotr ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 41 795
  • Procent głosów oddanych na listę: 19,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 7,9%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: dziennikarz

5. Chmiel Małgorzata ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 13 557
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,56%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: inżynier architekt

6. Sarnowski Józef Leon ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 887
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,74%
  • Miejsce zamieszkania: Czernin
  • Zawód: inżynier rolnik

7. Borowczak Jerzy Stanisław ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 5 491
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,04%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: technik mechanik

8. Widz Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 460
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,84%
  • Miejsce zamieszkania: Kwidzyn
  • Zawód: nauczyciel

9. Bauć Piotr Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 443
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: nauczyciel akademicki

10. Bagiński Piotr Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 540
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,16%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,48%
  • Miejsce zamieszkania: Sopot
  • Zawód: nauczyciel

11. Wójcik Małgorzata Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 505
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,28%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: architekt

12. Gancarewicz Monika Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 888
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Starogard Gdański
  • Zawód: ekonomistka

13. Lisek Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 180
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,54%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Kłodawa
  • Zawód: dyplomata

14. Skonieczny Stefan Leon ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 127
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,97%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,4%
  • Miejsce zamieszkania: Pruszcz Gdański
  • Zawód: ekonomista

15. Michalski Jacek Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 790
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,53%
  • Miejsce zamieszkania: Nowy Dwór Gdański
  • Zawód: nauczyciel

16. Kacprowicz Beata Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 965
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Malbork
  • Zawód: nauczyciel

17. Kulas Jan Edward ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 602
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Tczew
  • Zawód: nauczyciel

18. Handke-Owsiak Alicja ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 081
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Tczew
  • Zawód: przedsiębiorca

19. Czyżewska Agata Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 094
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: studentka

20. Pobłocka Natalia Zuzanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 794
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Sopot
  • Zawód: mgr inż. architekt

21. Śledź Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 715
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Małe Walichnowy
  • Zawód: nauczyciel

22. Maj Lucyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 080
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Prabuty
  • Zawód: pielęgniarka

23. Rezmerowski Roman Kazimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 424
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Turze
  • Zawód: mgr inż. rolnictwa

24. Lieder Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 956
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,75%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: ekonomistka

Dowiedz się więcej

Wyniki wyborów do Sejmu dla miasta Prabuty

Lista kandydatów w wyborach do Senatu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 67.

Czarnobaj Leszek ✔️

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • Czy otrzymał mandat: tak
  • Liczba głosów: 53 771
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 60,92%
  • Miejsce zamieszkania: Kwidzyn
  • Partia: Platforma Obywatelska RP
  • Zawód: inżynier technologii drewna

Janiak Kazimierz Józef ❌

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 34 488
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 39,08%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Partia: Prawo i Sprawiedliwość
  • Zawód: nauczyciel akademicki

Dowiedz się więcej

FLESZ: Zmiany przepisów: pierwszeństwo pieszych przed przejściem

Wideo

Materiał oryginalny: Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 – Kto dostał się do Sejmu i Senatu Prabuty - Prabuty Nasze Miasto

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3